Klinika Galena > Zabiegi – Ginekologia

Zabiegi – Ginekologia

Ginekologia jako dział medycyny zajmuje się wszelkimi dolegliwościami układu rozrodczego.

Ważne są regularne wizyty i badania kontrolne, zalecane dla każdej kobiety po 16 roku życia lub po rozpoczęciu współżycia.
 

Nasza klinika udostępnia pełen pakiet usług z zakresu:

1.Profilaktyki – możesz skontrolować swój stan zdrowia poprzez badania cytologiczne i ginekologiczne, USG piersi i pochwy,  sprawdzić poziom markerów nowotworowych a nawet zaszczepić się przeciwko HPV;

2.Diagnostyki – przy niepewnych lub złych wynikach badań profilaktycznych konieczna jest szybka i sprawna diagnoza. W zależności od wątpliwości wykonujemy diagnostyczną: histeroskopię, biopsję, laparoskopię, kolposkopię, cystoskopię, badanie nasienia, dopochwowe USG oraz USG z funkcją  Dopplera i elastografii.  Do naszej dyspozycji jest również nowoczesne laboratorium analityczne.

3.Leczenie zabiegowe – przy sprecyzowaniu choroby wykonujemy szereg zabiegów i operacji. Poza laparotomią wykonujemy również laparoskopie, histeroskopie oraz operacje pochwowe.

 
Usuwamy również zmiany maciczne, np. polipy, mięśniaki, zakrzepy czy guzy.

 
Kobietom, które mają problemy z trzymaniem moczu, proponujemy małoinwazyjne zabiegi wzmocnienia cewki moczowej za pomocą taśmy, lasera lub chirurgicznego zszycia mięśnia.
 
Klinika Galena jest przygotowana nawet do kilkudniowego pobytu pacjenta w prywatnym szpitalu, zapewniając mu ciągłość profesjonalnej opieki medycznej.