Klinika Galena > Zabiegi – Ginekologia Estetyczna

Zabiegi – Ginekologia Estetyczna

Ginekologia estetyczna jest częścią medycyny estetycznej

Cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Nie ogranicza się wyłącznie do harmonijnych poprawek narządów płciowych – pomaga również uniknąć dyskomfortu fizycznego i psychicznego oraz poprawia jakoś pożycia intymnego kobiety.

Jako grupa specjalistów wiemy, jak ważne i delikatne zarazem są to kwestie, dlatego bez względu na powód decyzji o zabiegu, każda z kobiet zostanie przyjęta z dyskrecją i życzliwością.

Poniższe zabiegi wykonujemy najnowocześniejszym sprzętem dostępnym na rynku:

  1. Labioplastykę – plastyka warg sromowych dotkniętych deformacją lub przerostem,
  2. Waginoplastykę – dyskomfort polegający na rozciągnięciu waginy, związany najczęściej z poluźnieniem mięśni krocza po porodzie; powoduje znaczny spadek satysfakcji z życia seksualnego,
  3. Hymenotomię – niektóre z kobiet posiadają twardą błonę dziewiczą, która jest techniczną przeszkodą w pełnym stosunku seksualnym, dlatego konieczne jest jej wcześniejsze nacięcie lub usunięcie,
  4. Hymenoplatyskę – jest to zabieg przywracający błonę dziewiczą, bez względu na powód jej utraty.

Przeprowadzamy również zabiegi niechirurgiczne:

  1. Powiększanie punktu G – ściśle związane z doznaniami intymnymi kobiet,
  2. Korekcja warg sromowych – zabieg estetyczny poprawiający wygląd warg sromowych dzięki kwasowi hialuronowemu.

Zabiegom mogą poddać się kobiety, które  mają za sobą traumatyczne lub ciężkie porody, odczuwają dyskomfort lub nawet ból przy stosunku seksualnym, lub w trakcie wykonywania naturalnych czynności (chodzenie, pływanie, oddawanie moczu lub są po prostu niezadowolone z wyglądu narządów płciowych).