Klinika Galena > Szpital

Szpital

Klinika Galena zapewnia świadczenia usług medycznych z zakresu leczenia szpitalnego.

Dysponujemy dwiema nowoczesnymi salami operacyjnymi i komfortowymi salami pobytowymi. Nasz ośrodek posiada 10-łóżkowy oddział szpitalny, zlokalizowany na trzecim piętrze budynku.

Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001 i ISO 27001【イス付き】【特典あり!!】 2017年 コイズミ Orlea STEP UP DESK オルレア ステップアップデスク 木製チェア 2点セット SDF-411WWNK SDF-421WWWS チェア.

Sale pobytowe dla pacjentów są dwuosobowe, komfortowo wyposażone. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna i specjalnie przystosowana łazienka, wygodne łóżka, telewizor oraz nowoczesny system przywoławczy. Dbając o najwyższe standardy w naszej placówce zapewniamy pacjentom również gwarancje czystości – używamy jednorazowej pościeli. Na oddziale znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia, z której mogą korzystać nasi pacjenci. Posiłki przygotowuje zewnętrzna firma cateringowa. Uwzględniamy zalecenia żywieniowe wynikające z przebytych operacji jak również indywidualne preferencje pacjentów. Szpital znajduje się pod ciągłym monitoringiem, po to aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo.

 

 Klinika Galena zapewnia pełen zakres

współczesnej chirurgii ginekologicznej, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, ortopedii i urologii w oparciu o metody endoskopowe i laserowe. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany i doświadczony zespół. Korzystając z osiągnięć medycyny, podczas wszystkich zabiegów w naszej klinice staramy się w jak największym stopniu minimalizować ból i nieprzyjemne doznania pozabiegowe.

 

Szpital Klinika Galena stworzony został z myślą o naszych pacjentach.

Pod naszą troskliwą i fachową opieką pacjenci szybko wracają do zdrowia, bez potrzeby długiej rekonwalescencji. Leczą się u nas całe rodziny. Mówimy w języku angielskim i niemieckim.

Kenko PLフィルター サーキュラーPL プロフェッショナル 112mm コントラスト上昇・反射除去用 397848
www.lifeinsurancequotesin.com
【最安値挑戦中!SPU他7倍〜】サンウェーブ GXC-AM-105ZN GXシリーズ 吊戸棚(高さ70cm) 間口105cm ライトウォルナット [♪凹§]
ダイソンハンディクリーナー【ポイント10倍】【景品単品】景品 目録 A3パネル付 目録 ビンゴ 2次会 景品セット 謝恩会 二次会景品 ゴルフコンペ 結婚式二次会 幹事さんお助け倶楽部
(業務用80セット) テラモト マイクロダスター CL-734-400-0【代引不可】
Supreme(シュプリーム) THE NORTH FACE STEEP TECH HOODED SWEATSHIRT スウェット パーカー SUPREME 【RCP】
ブルガリ クアドラート SQ29SLD SS レザー ボーイズ ブラック SAランク【中古】
ロンジン LONGINES ドルチェヴィータ L56574736 メンズ腕時計 自動巻き スクエア【kk】【中古】【10倍ポイント】【7月31日まで】
カルチベイト種ドライブルーベリー≪11.34kg≫【保存料・着色料不使用】